چرا باید با خیال آسوده از لوازم یدکی ممد یدک خرید کنید؟

تضمین قطعات با کیفیت MVM

فروشگاه لوازم یدکی ممد ، در قلب بازار تضمین می کند قطعات اصلی مربوط به MVM  را که از کیفیت مناسب برخوردار باشند در اختیار مشتریان قرار می دهد تا با خیال آسوده بتوانند از آن استفاده کنند.

تضمین قیمت مناسب

با توجه به پخش قطعات لوازم MVM در بازار ، مشتریان می توانند با مقایسه قیمتها مطمئن شوند که مناسبترین قیمت را برای خرید قطعه اصلی می پردازند.

فقط با یک تماس – پخش به سراسر ایران

۰۹۱۲۴۹۵۳۶۸۰

لوازم یدکی ام وی ام MVM

خودروهای چینی ام وی ام جزو محصولات شناخته شده و پرفروش در بین ماشین های چینی در بازار ایران است. اما با جستجوی برندMVM  در گوگل به زبان خارجی ، بیشتر با سایتهای ایرانی برخورد می کنیم تا با یک کمپانی چینی . دلیل آن این است که در واقع MVM  یک برند ایرانی مربوط به شرکت “مدیران خودرو” از شرکت های تابعه “کرمان موتور” است.

سوالی که ذهن مشتریان  را ممکن است مشغول کند این است که شرکت اصلی که این خودروی چینی را تولید می کند،  کدام کمپانی چینی است؟

در واقع  شرکت صنایع خودروسازی مدیران ،  خودروهای اتومبیل سازی ” CHERY  ”  چین را در ایران مونتاژ می کنند و در با دو برند ” ام وی ام ” و ” چری ” به فورش می رساند.

چری یک شرکت اتومبیلرانی چینی است که در سال ۱۹۹۷ تاسیس شد و از نظر تولید دهمین خودروساز بزرگ در چین است.

در ایران محصولات  MVM در مدلهای  X33، X22، X33S و ۳۱۵ و x55  در بازار عرضه می شوند.

همچنین محصولات گروه CHERY  را خودروهای آریزو۵ و آریزو ۶ و تیگو ۵ و تیگو ۷ در بر می گیرد.

با توجه به حجم فروش بالای این محصولات در ایران در چند سال گذشته، به ویژه خودروی MVM315  ، ارائه خدمات پس از فروش و مهمتر از آن ، تامین و فروش لوازم یدکی MVM315  و سایر محصولات ام وی ام و چری برای مشتریان، به یک نیاز مهم در بازار خرید لوازم یدکی خودرو تبدیل شده است.

از طرفی به دلیل مشغله بالای مشتریان ، زمان بر بودن رفت و آمد برای خرید محصول و از آن مهمتر ،  خرید لوازم یدکی خودروی چینی معتبر ، این مجموعه با سابقه ، محصولات خود را در سایت MAMADYADAK.IR  تنها با یک تماس در سریعترین زمان با تضمین کیفیت و تضمین بهترنی قیمت بازار ، به تهران و تمامی شهرستانها ارسال می کند.

همچنین برای لوازم یدکی ام وی ام بازار و نیز کسب اطلاعات بیشتر می توانید سری به ما بزنید. پایین ترین قیمتهای لوازم یدکی ام وی ام خیابان ملت را و نیز لوازم یدکی ام وی ام شوش را از ممد یدک تهیه کنید. در حال حاضر فروش تنها از طریق پاسخگویی تلفنی انجام می شود اما در آینده فروش اینترنتی لوازم ام وی ام نیز در سایت امکانپذیر خواهد شد.

خبر خوبی که فروشگاه ممد یدک برای مشتریان دارد این است که در هرنقطه از تهران و  ایران که باشند از لوازم یدکی ام وی ام شرق تهران گرفته تا لوازم یدکی ام وی ام غرب تهران تنها با یک تماس در اختیارشان قرار خواهد گرفت. برای شهرستانها نیز از لوازم یدکی ام وی ام مشهد و سایر شهرها مانند لوازم یدکی ام وی ام تبریز نیز امکان ارسال سریع وجود دارد. برای ساکنان کرج نیز بهترین گزینه برای لوازم یدکی ام وی ام کرج می تواند نمایندگی قطعات ام وی ام ممد یدک باشد.